07 Mar 2016

Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar

2 Yorumlar

Astropay card; kişisel bilgilerin paylaşılmadan, ödeme işlemlerinin yapılabildiği bir sanal ödeme gerecidir. Sanal ödeme gereci olarak ifade edilmesinin nedeni ise, internet üzerinden cardın temin edilmesi ve online alış veriş mağazalarında ya da oyun sitelerinde rahatlık ile kullanılabilir olmasıdır. Card satım işlemleri, döviz kurları üzerinden gerçekleştirilmekte olup, satın almak isteyenler, döviz ya da Türk lirası üzerinden transfer işlemini gerçekleştirmektedir. Cardın satın alınmasında farklı ödeme seçenekleri kullanılmakta olup, Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar bu yöntemlerden bir tanesidir.

Yetkili bayiler tarafından sunulan bu hizmette, ödeme işlemleri mobil ödeme sınıfına dahil olmakta ve bireyler cardlarını satın alır iken, bu ödeme sistemi ile alım yapmak istediklerini, bayilere bildirmektedir.

Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar

Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar

Alışverişlerinizde Astropay Card Kullanın

Eğer sizlerde ön ödemeli elektronik sisteme dahil olmak ve astropay card sahibi olmak istiyor iseniz, card satın alım işlemlerinizi, Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken, resmi bir bayiye ulaşmak ve bu bayi kanalı ile astropay card satın alma işlemini gerçekleştirmektir. Önceden belirlediğiniz miktarı sitenin canlı destek hattına ya da iletişim telefonuna bildirmeli ve ödeme seçeneği olarak mobil ödemeyi tercih ettiğinizi söylemelisiniz. Bayi tarafından size gereken bilgilendirmeler sunulacak ve birlikte card ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Bayi seçimine ve ödeme yöntemlerinin ne olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. İnternet üzerinden hizmet sunan birçok kişi ya kuruluş, astropay bayi olduğunu belirtmekte, ancak her hangi bir yetkisi bulunmamaktadır. İhtiyaç sahiplerine tamamen gerçek dışı kodlar vermekte, transfer edilen paraları alarak ortadan kaybolmaktadır. Bu duruma düşmemek için, yetkili bayi ile çalışmanız son derece önemlidir.

Bayi ile irtibata geçtikten ve Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar seçeneğini belirledikten sonra, sizlere 16 haneden oluşan card numarası ile 3 haneden oluşan güvenlik numarası verilecektir. Bahsedilen numaraları kullanarak, yüzlerce alış veriş mağazasından ya da oyun sitesinden ürün ya da hizmet almanız mümkündür.

Sanal Kartlar Arasında En Uygunu Astropay Card

Bayilerden Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar ile almış olduğunuz card numaralarını, tüm ödeme işlemlerinizde kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Alış veriş yapacağınız ya da hizmet satın alacağınız veya para transferi yapacağınız kişi ya da kuruluşların, astropay sistemi ile çalışıyor olması yeterlidir. Ödeme seçeneği olarak astropay hanesini belirlemelisiniz.

Belirleme işleminden sonra, klasik cardlardaki gibi bayi tarafından size verilen 16 haneli numarayı ve güvenlik numarasını ilgili alanlara girmelisiniz. Bu işlemden sonra, ödemek istediğiniz ya da göndermek istediğiniz miktarı yazarak, onay verir iseniz, işleminiz anında tamamlanacak ve ödeme işlemi gerçekleşecektir. Astropay cardta bulunan paraları bir seferde harcamanız gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Card limitinizi dilediğiniz oranda parça parça harcayabilirsiniz. Önemli olan cardın son kullanma tarihini geçirmemenizdir.

 

[yukarı]
Yazar Hakkında


Astropay Card İçin Uygun Fiyatlar için 2 yorum
  1. piyasadaki en güvenilir sitesini 1 tl fazla yatırmıştım onu bile not alıp bir sonraki alışverişimde belirttiler sevdim sizi

  2. Çok güzel bir site yapmışsınız önemli olan güvenli bir firmadan almak insanın her daim ihtiyacı olduğunda alışveriş yapacağı bir firmanın olması güzel astropay card firmanıza teşekkür ederim.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir