11 Şub 2016

Astropay Kart En Ucuza Nereden Alınır

2 Yorumlar

Astropay Kart En Ucuza Nereden Alınır

Astropay Kart En Ucuza Nereden Alınır

Astropay; Oyun siteleri başta olmak üzere birçok yerde ödeme yaparken gerçek kimlik bilgilerinizin bilinmesini istemeyebilirsiniz. Ancak kredi kartınız veya PayPal hesabınız ile ödeme yaptığınız sürece anonim kalmanız imkânsız olacaktır. Buralarda yapılan ödemeler kredi kartı ekstrelerine ve banka dokümanlarına yansır. Bu durum kişisel yaşamınızda ciddi sorunlar yaratabilir.

Ancak internette ödeme yaparken tamamen anonim olmak ve oyun sitelerinde gerçek kimliğinizi kullanmadan oyun yatırmak mümkün. Üstelik bunun için sanal para birimleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey Astropay adı verilen kartı almak ve buna bakiye yükleyip kullanmaya başlamak. Tamamen güvenli olan bu kartla istediğiniz her yerde anonim olarak alışveriş yapabilirsiniz. Astropay, Ukash ve Astropay benzeri bir sanal kart uygulamasıdır. Temel amacı gerçek kimliği ve kredi kartı bilgilerini kullanmaya gerek kalmadan alışveriş olanağı sağlamaktır. Bir anlamda internette harcamak için kontör sağladığı söylenebilir. Sanal karta para aktardıktan sonra bu parayı istediğiniz yerde kullanabilir, indirimlerden ve bonus olanaklarından yararlanabilirsiniz. Oyun sitelerinde kullanmak için en iyi ödeme yöntemi olduğu söylenebilir. Bu sana kartı internette satışını yapan bazı sitelerden edinebilirsiniz. Ancak öncesinde Astropay card en ucuza nereden satın alınır konusunda ufak bir araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Nitekim sanal kart satışı yapan her yer kâr elde etmek için belli bir komisyon koyar ve fiyata dâhil eder. En ucuz komisyonu bulduğunuz yerden kartı satın alabilirsiniz. Ancak Astropay satın alırken buranın güvenilir bir mecra olduğundan emin olmanız gerekir. Nitekim internette böyle konularda dolandırıcılık yapan birçok site bulunmaktadır. Dolayısıyla Astropay alışverişi yaptığınız sitenin resmi olarak sağlanan bir lisansa sahip olduğundan emin olmalısınız. Eğer normalin çok altında fiyatlar görüyorsanız bu durumda şüpheyle yaklaşmanız faydalı olacaktır. Sanal kart kullanmak için hiçbir yasal engel bulunmamaktadır. Bu kartın kullanımı Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslar arası ekonomi kanunlarına engel değildir. Ancak internette tam anlamıyla bir denetim olmadığı için dolandırıcılık yapan sitelerin bulunduğunu söylemek gerekir. Alışveriş yaptığınız yerin güvenilirliğinden emin olmadan kesinlikle herhangi bir ödeme yapmamalı ve bu sitelerin sertifikalarına mutlaka göz atmalısınız.

Astropay al, tamamen güvenli bir ödeme sistemidir. Hacklenmesi veya başka hesaplardan bakiye çekilmesi mümkün değildir. Sanal kart pin numarası tamamen gelişmiş bir algoritma sistemiyle yaratıldığı için başkaları tarafından tahmin edilmesinin de mümkün olmadığını söylemek gerekir. Bu sistemden yararlanmak için Astropay en ucuza nereden alınır araştırmalı ve bir an önce satın alıp kullanmaya başlamalısınız. Oyun sitelerinin hemen hemen hepsinde sana kart ödemeleri kabul edilmektedir. Banka ve PayPal havalelerinden daha hızlı bir ödeme kanalı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu sistem tamamen internet üzerinde geçerli olduğu için ödemelerde herhangi bir şekilde aksama olmayacak ve aktarılan para 7 gün 24 saat en hızlı biçimde transfer edilecektir.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Astropay Kart En Ucuza Nereden Alınır için 2 yorum
  1. Astropay Satın al Mart 25, 2016 saat 5:34 am Cevapla

    Astropay site sahibi çok kaliteli bir site yapmışsınız başarılarınızın devamını dilerim saygılar. Astropay card

  2. Çalışma sisteminizden memnun kaldım defalarca dolandırıldıktan sonra sitenizden güvenli bir şekilde alışveriş yapıyorum astropay alırken güvenilir bir site bulmak çok zor bu siteyi herkese tavsiye ederim


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir