14 May 2015

Astropay Kart nasıl satın alınır – Astropay kart nereden alınır

0 Yorum

Alışverişte Bir Yenilik Astropay Kart

Mağaza mağaza dolaşmaya artık son Astropay güvencesiyle oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz. Astropay kart ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay kartı kullanarak daha az zaman harcayıp yorulmadan alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Çarşıdan bakamayacağınız çeşitlere internet hızlıca bakıp Astropay kartınız ile sahip olabilirsiniz. Tüm ürünleri telefon bile etmeden sadece bir tık la kapınıza getirebilirsiniz. Bu kolaylıkların hepsini işte bu kart sağlamaktadır. Hem de daha güvenle bilgilerinize erişilmeden bu karta sahip olabilirsiniz. Astropay kartınızla size verilen 16 haneli şifrenizle dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan bu kartlar limitlidir. Yani fazla para harcamayıp kendinizi de sıkıntıya sokmamış olursunuz. Artık herkes Astropay kart sahibi peki siz neden olmayasınız. Siz de hemen internet üzerinden Astropay kart satan sitelerle iletişime geçerek, bu karta sahip olabilirsiniz. Böylece yapacağınız alışverişlerde yaşanacak olası sorunların da önün geçmiş olacaksınız. Astropay kart herkes için oldukça güvenli ve kazançlı bir sistemi sağlayarak, akıllardaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Dolayısıyla Astropay kart, internette en büyük yardımcınız oluyor.

En Uygun Kart Astropay Kart

Astropay kart günümüzün en popüler kartlarından biri haline gelmiştir. Kredi kartı gerekmeden beş saniye içinde internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilme imkânı sağlamaktadır. Bu kart sistemi sayesinde güvenli ve rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Astropay kartı bir defa kullanabilme hakkınız vardır. Diğer kullanımlarınızda yeni bir şifreyle yükleme yaparak işleminize devam edebilirsiniz. Astropay kart ilk olarak İngiltere de üretilerek dünyaya yayılmıştır. Türkiye’ de yasal hale gelmemiştir ama yakın zamanda da Türkiye’de kullanılmaya başlanacaktır.  Astropay kart satın alırken kişisel bilgileriniz sorulmamasına dikkat etmelisiniz. Birçok dolandırıcı kimlik bilgilerinizi kullanarak hesabınızdan alışveriş yapabilir. Astropay kartın en önemli özellikleri arasında da güven sorununun yaşanmaması olmaktadır.

Yurt dışı sitelerden alacağınız ürün veya hizmetlerin de güvenli bir şekilde tedariğini sağlayan Astropay kart, bu konuda diğer rakiplerinin de önüne geçmiştir. Birçok internet sitesi tarafından tercih edilen Astropay kart, sorunsuz ödeme konusunda kendisini her gün kanıtlamaktadır. Her gün yepyeni kullanıcılara ulaşan Astropay kart, tüm dünyadaki insanların kullanımına imkan sağlamaktadır.

Güvenli Alışveriş Astropay Kart İle Yapılır

Ülkemizde en büyük dolandırıcılıklar kredi kartları üzerinden yapılmaktadır. Bu durumun en büyük nedeni online alış veriş siteleri ve kredi kartlarının kişinin kimlik bilgilerini içermesidir. Kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bilinen bir kredi kartı ile internet üzerinden her türlü alışveriş işlemi gerçekleştirilebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için Astropay kart geliştirilmiştir.

Astropay kart, üzerinde kişiye ait hiçbir kimlik bilgisi bulunmaz. Bir Astropay kart üzerinde sadece 16 hanelik şifre yer almaktadır. Güvenli olmasının en büyük nedeni bu şifre ile yapılan alışverişlerin tek seferlik olmasıdır. Yani Astropay kart üzerindeki şifre tek kullanımlıktır. Bu şifre ile Astropay kart limitindeki bir ürün veya hizmet satın alınabilmektedir.  Bu tek kullanımlık olma durumu da tamamen güvenlik amaçlıdır. Kredi kartı gibi içerisinde yüklü meblağlar barındırmayan Astropay kart, herhangi bir dolandırıcılık olayında, sadece o meblağ kadar bir oranın zarar görmesini sağlıyor. Astropay kart kullanıcıları her açıdan oldukça avantajlı bir durumda olmalarından dolayı, yakınlarına da bu kartı öneriyor.

Neden Astropay Kart?

Güney amerkia şirket tarafından ilk kez bulunan Astropay kart online olarak güvenli alışverişin kapılarını insanlara açmıştır.

Astropay kart satışı yapan siteler aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Site sizler için bu İngiliz şirketinden kartı temin etmektedir. Siz sadece şirketin hesabına istenilen belli bir hizmet miktarını havale etmelisiniz.  Size özel olarak verilecek 16 haneli şifre olacaktır. Bu şifre ile Astropay kart sistemini kullanıldığı her türlü yerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

İçine istediğiniz kadar para yükleyerek kullanabileceğiniz Astropay kart, Astropay logosu olan bütün sitelerde geçerlidir. Alışveriş esnasında herhangi başka bir bilgi vermenize kesinlikle gerek yoktur. Astropay kartı güvenli yapan da işte bu özelliktir. Birçok sitede -ki çoğu sitenin güvenlik alt yapısını bilmenize imkan yoktur- alışveriş esnasında tedirgin olabilirsiniz. Bu da gayet normaldir. Çünkü verdiğiniz bilgiler, kredi kartınızın içerisinin boşaltılmasına neden olabilir. Bunun dışında şahıs bilgilerinizin hiç birisini vermenize gerek olmayana Astropay kart, sağladığı bu kolaylıklarla çok daha fazla insanın internetten alışveriş yapmasına da katkı sağlamıştır.

Güvenli Alışveriş Astropay Kart İle Mümkün

İnternet üzerinden çeşitli online alışverişler gerçekleştiren kişilerin en büyük şikâyeti güvenlik açığıdır. Astropay kart bu açığı en iyi şekilde kapatan bir sanal ödeme aracıdır. Bunu da kişisel hiçbir bilgiyi içermeme özelliği ile sağlamaktadır. Yani Astropay kart üzerinde sade alışveriş esnasında kullanılabilecek bir şifre yer almaktadır. Üstelik bu şifre de tek kullanımlık olu 16 haneden oluşmaktadır. Eğer ki yaptığınız alışverişten bir para üstü kalır ise sistem size yeni bir Astropay kart niteliğinde olan başka bir şifre verecektir. Bu şifre yine aynı şekilde çalışacak ve 16 haneli olacaktır. Astropay kart son derece yaygın kullanılan bir karttır. Dünya çapındaki 20000’e yakın web sitesinde Astropay kart ile ödeme yapılabilmektedir.

Verilerden görüldüğü şekli ile Astropay kart son derece gerekli ve büyük bir ihtiyaca cevap veren sanal bir kart. Astropay kart kullanarak tüm bu avantajlardan yararlanmak isterseniz, bu kartın temin edildiği internet sitelerine uğramanızı öneririz. Siz de kısa zamanda Astropay kartın öneminin farkına varacaksınız.

Kredi Kartı Yerine Astropay Kart

Bir çoğumuz internet üzerinden alışveriş yaparken dolandırıcılar tarafından mağdur hale gelmişizdir. Astropay kart sayesinde artık güvenli bir şekilde alışverişimizi gerçekleştirebiliriz.

Astropay kart tek kullanımlık bir karttır. Kaybolduğunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü başkası tarafından kullanılamaz. Ödeme yaparken sadece 16 haneli kodununuz yeterlidir. Kredi limitiniz bittiğinde başka bir şifreyle yeniden yükleme yapabilirsiniz. Şifre dışında başka hiçbir bilgi istenmeden kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartında olduğu gibi yıllık ücretler ve bitmeyen borçlardan uzak durarak Astropay kart güvenliğiyle rahat bir alışveriş keyfine erişebilirsiniz. Astropay kart ile kredi kartında ki gibi sahip olmadığınız parayı da harcamayarak bütçenizi aşmamış olursunuz. Buda Astropay kartın müşterilerini düşündüğünü göstermektedir. Bütün sistemin amacı da zaten total faydayı kapsamaktadır. Yani, hem Astropay kart sahibi müşteriler hem de internet sitesi sahiplerinin fayda sağladığı Astropay kart, kesin fayda ve sorun çözümü için piyasada bulunmaktadır. Astropay kart bu özellikleri açısından büyük bir fark oluşturmaktadır. Bu da çok daha fazla yeni Astropay kart sahibi ve kullanım alanı anlamına gelmektedir.

Kredi Kartına Yeni Alternatif

İnternet ve teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte birçok işlem de artık internet üzerinden yapılabilir hale gelmiştir. Ürün ve hizmet satışı iddia ve şans oyunları, online oyunlar, skype kontör yüklemek gibi birçok ürün ve hizmetin internet üzerinden e-ticaret yoluyla insanlara ulaşmaktadır.

E-ticarette nakit para kullanamayacağı için Astropay kart para yerine geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. İçine istenilen miktar yüklendikten sonra Astropay kart logolu bütün sitelerde istediğiniz türden şeye sahip olmanız artık çok kolay. Bu siteler binlerce sayıda olup artan Astropay kart kullanımına paralel olarak sürekli artış göstermektedir. Kredi kartlarının yerini hızla almaya devam eden Astropay kartların satışı ülkemizde yasal olmasa da bazı aracı firmalar yoluyla Astropay kart temin edilip güvenle kullanılabilir. Bu aracı firmaları seçerken de dikkatli olmak gerekmektedir. Ülkemizde Avrupa’da olduğu kadar yaygın olmayan ancak her gün artan yaygınlaşma oranına sahip Astropay kart, bazı firmalar tarafından çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Bu açıdan Astropay kart alırken dikkatli olmanız, sizin kendi faydanıza olacaktır.

 

 

Neden Astropay Kart Sistemi?

Birçok insan internet üzerinden alışveriş yapmaktan çekiniyor. Bunun sebebi nedir diye bakarsak. İnternette sanal korsanlar kendilerine av aramaktadır. Kişilerin kimlik bilgilerini ele geçirip onların aleyhinde kullanmaktadır. Astropay kartın amacı insanların kredi kartı, banka hesabı gibi sistemlerden dolayı mağdur olmalarının önüne geçmektir. Astropay kart 16 haneli sizden bağımsız bir koddan oluşmaktadır. Bu kod sadece ödeme amaçlı kullanılır ve kullanıldıktan sonra kod iptal edilir. Ardından kalan bakiyenize karşılık size yeni bir Astropay kart kodu gönderilir. Sistem bu şekilde bakiyeniz bitene kadar devam eder. Ayrıca Astropay kart bir yıl boyunca hiç kullanılmazsa iptal edilir. Astropay kartın çalışma prensibinde de görüldüğü gibi öncelikli amaç kişilerin kimlik bilgilerinin gizli tutulmasıdır. Özel kişisel bilgilerin gizli tutulmasını sağlayan Astropay kart, böylece internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişleriniz için sizlere olanaklar sunmaktadır. Astropay kart satın alarak, her türlü harcamanızı güvenli bir şekilde yapmanız gayet mümkündür.  Astropay kart sahibi olmak için kullanmanız gereken ve internet üzerinden aracılık hizmeti sağlayan sitelerden destek alabilirsiniz.

Neden Astropay Kart Tercih Edilir?

Kredi kartsız ödeme yapmanızı sağlayan Astropay kartlar online alışverişlerinizde artık kolaylık sağlamaktadır.

16 haneli şifreden oluşan Astropay kartlar sayesinde internetten birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Astropay kartlara bilindik firmalardan ulaşabilirsiniz. Firmalardan aldığınız Astropay kart numarasını kontrol ettikten sonra firmaya vermiş olduğunuz banka hesabına Astropay kart ücretini havale aracılığıyla yollayabilirsiniz. Sitelerden kolaylıkla Astropay pin kodu alarak dilediğiniz şekilde alışverişiniz gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da paranızı güvenli bir şekilde bozdurabilirsiniz. Kredi kartında olduğu gibi aidat ödeme derdi ortadan kalkmaktadır. Hem de paranız cebinizde kalmaktadır. Bu kart ile oturduğunuz yerden rahatlıkla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli, rahat, kolay ve zaman harcamadan bir alışveriş neden yapmayasınız. Astropay kart işte bu nedenle hayatımızda yer edinmiştir ve her geçen gün bu yer sağlamlaşmaktadır. Astropay kart ile güven dolu bir alışveriş yaparak, birçok sorunun ortaya çıkmasına engel olabilirsiniz. Astropay kart görüldüğü üzere oldukça büyük avantajları içerisinde barındırmaktadır. Siz de Astropay kart sahibi olarak tüm bu ayrıcalıklardan yararlanma şansına kavuşmalısınız.

Sanal Güvenlik Astropay Kart

Günümüzde teknolojinin hızlı ilerlemesi ve internetin hemen hemen her evde var olmasıyla beraber firmalar Astropay kart sistemini kullanmak istemeye başlamıştır. Bu amaçla sanal satış siteleri oluşturulmuş ve birçok insan bu sitelerden Astropay kart ile alışveriş yapmaya başlamıştır. Ancak sanal satışın reel satış gibi birçok riskli yönü olduğu unutulmamalıdır. Bunlardan birisi sizi dolandırmak isteyen sanal korsanlardır. Sanal korsanlar siz alışverişinizi yaparken size görünmeden kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinize ulaşabilir ve bu bilgileri sizin aleyhinize kullanabilir. Bu gibi durumlar insanları sanal alışverişten korkutmuştur.

Astropay kart sistemi bu noktaya karşı duyarlı olarak oluşturulmuş. Astropay kart, insanların sanal ticareti güven içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacı ile dünyaya sunulmuş bir sistemdir. Astropay kart sistemi ile siz de internetten güven içinde alışveriş yapabilirsiniz. İnternet yapılan araştırmalarda en fazla dolandırıcılığın olduğu alanlardan biri olarak gösterilmektedir. Bu nedenle de önemlinizi şimdiden alarak, hesabınızın başkalarının eline geçmesine engel olabilirsiniz. Astropay kart tam da bunu sağlamak için üretildi.

Yeni Ödeme Sistemi Astropay kart

Astropay kart çağımızda hayatımıza iyice girmiş olan sanal marketlerdeki güvenlik sorunu üzerine oluşturulmuş bir sanal ödeme sistemidir. Astropay kart, 16 haneli bir şifreden oluşmaktadır. İnsanların internetten alışveriş yaparken yaşadıkları dolandırılma korkusu onları birçok zaman alışveriş yapmaktan vazgeçirmektedir. Kredi kartı bilgilerini dolandırıcılara kaptırıp dolandırılan insanların düştüğü durumların haberlerini televizyonlarda ve gazetelerde görmekteyiz. İnsanlar bu haberleri gördükçe dolandırılma konusunda korkmaktan haklıdırlar.

Bu haklılıklarının ardından Astropay kart sistemi bu korkularını bertaraf etmek için oluşturulmuştur. Kimlik bilgilerinizin açığa vurulmaması ve buna göre tasarlanması Astropay kartın en önemli özelliğidir. Ayrıca kolay ve hızlı alışveriş yapma imkânı sunar. Git gide hızla yayılan bir sistemdir. Dünyada bu sistemi aktif hale getiren birçok yer mevcuttur. Buralardan Astropay kart kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Astropay kart kullanarak aslında hem kendiniz için hem de internet üzerinden yapılan alışverişlerin çok daha güvenli olması adına bir hareket yapmış oluyorsunuz. Bu açıdan bakıldığında Astropay kartın sağladığı faydaları görmek çok daha kolay olacaktır.

Sanal Ticarette Astropay kart

İnternette birçok ürünün satıldığını görmüşüzdür. Bir bilgisayarı internet üzerinden sipariş edip alabilecekken dolandırılırım korkusuyla bunu gidip bayisinden alan birçok insan mevcuttur. Astropay kart ile dolandırılma korkusu yaşamadan alışverişleriniz yapabilirsiniz. Astropay kartta asla kimlik bilgileriniz başkaları ile paylaşılmaz. Sadece size verilen 16 haneden oluşan kodu kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Astropay kartın kullanım alanları da gün geçtikçe artmaktadır. Dünyada büyük alışveriş dünyaları bu sistemi kullanmaya başlamıştır. Ayrıca Facebook da bu sistemi kullanmaya başlayan yerlerden birisidir. Facebook üzerinden kullandığınız uygulamalar için gerekli olan bedelleri Astropay kart ile ödeyebilirsiniz.

Astropay kart ile yurt dışından alacağınız ürünleri kargo şirketleri ile ülkemize getirtebilirsiniz. Normal şartlarda yurt dışı kaynaklı bir site üzerinden alışveriş yaparken, çeşitli tedirginlikler yaşanabilir. Çünkü yabancı siteye kredi kartı bilgilerinizi yazıyorsunuz ve bu konuda ne kadar güvenlik sağlandığını bilmiyorsunuz. Astropay kart tam da bu noktada devreye girerek, sizlere güvenli ticaretin kapılarını açıyor. Astropay kart bu yönüyle birçok ülkede ödüller aldığı gibi, geleceğin de en önemli ödeme sistemleri arasında sayılmakta.

Türkiye’deki Astropay Kart Kullanımı

Her yararlı gelişimde olduğu gibi Astropay kart alanında da ülkemiz Avrupa’nın gerisinde kalmaktadır. Maalesef ki bu sistem henüz ülkemizde yasallık kazanmamıştır.

Ülkemiz Avrupa’da kredi kartı dolandırıcılığının en fazla yaşandığı ülkeler arasında en üst sırada yer almaktadır. Bu nedenle Astropay kart kullanımının yasallaşması son derece olumlu bir gelişme olacaktır.

Yapılan girişimler ve kampanyalar ile yakın bir tarihte ülkemizde de Astropay kart kullanımının yasallaşması beklenmektedir. Bu amaç doğrultusunda kişileri bilinçlendirebilmek amacı ile internet üzerinden sayısız reklam ve yazı yayınlamaktadır. Astropay kart bir an önce ülkemizde yasallaşmalıdır. Şu anda sadece Astropay kart satışı internette yasal bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kartlar yabancı sitelerde kullanılmaktadır.  Çok yakın bir zamanda ise çeşitli sorunlar aşılınca Astropay kart kullanımı oldukça kullanışlı da bir hal alacaktır. Astropay kart sunduğu olanaklar ve sahip olduğu özelliklerle, tüm internet kullanıcıları için büyük bir kapıyı da açmış oluyor. Astropay kart satın alarak siz de geleceğin bu sistemine hemen katılın.

Astropay Kart Genel Bilgiler

Astropay kart internet alışverişinde güvenli ve hızlı olarak ödeme kolaylığı sağlar. Birçok alışveriş noktasında geçerlidir, beklemeden hızlı ödeme olanağı sağlar. Kişisel bilgiler şahsa aittir ve ikinci bir kişinin sizin bilgilerinize ulaşmasını engellemek için 16 haneden oluşan dijital şifreden oluşmuş ön ödeme yapılabilecek bir karttır.

İnternet sitelerinden alışveriş imkânı ve para yatırma kolaylığı sağlamaktadır. Astropay kart kendinize ait kodu ile istediğiniz zaman güvenli ve dilediğiniz gibi kolay alış veriş yapma olanağı sağlar. Para yatırırken 3. Kişiler sizin kişisel bilgilerinize ulaşamaz. Astropay kart ile sitede bulunan hesabınıza her an para yatırabilirsiniz. Kullanımı geniş olan Astropay kart yasal ve hızlı olarak internet üzerinden sahip olabilirsiniz. Size güvenli ve hızlı alışveriş imkânı sunan Astropay kart ile internetteki binlerce siteden istediğiniz dakikada kolay alışveriş imkânının farkını yaşayın. Astropay kart hem pratik bir kullanım olanağını sizlerle buluşturur hem de güven içerisinde alışveriş yapmanıza öncülük eder. Astropay kart bu özellikleri ile de zaten dünya genelinde oldukça fazla sayıda insana ulaşmayı başarmıştır.

Astropay Kart Avantajları

Herhangi bir kimlik bilgilerinizi paylaşmadan internet üzerinden alışveriş yapmayı sağlayan Astropay kartlar ilk olarak İngiltere de üretilmiştir. Astropay kredi kartı yerine geçen bir sistem değildir. Yalnızca online alışveriş sitelerinde kişisel bilgiler kullanılmadan güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.

Astropay kart satın aldığınızda tüm Dünya da 14.000 den fazla alışveriş sitesine hatta iddia, bahis sitelerinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirisiniz. Oldukça yaygın olarak kullanılan Astropay kartlar özellikle Avrupa da daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Astropay kartların bozulabilir olması da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bir diğer avantaj ise kredi kartı sahibi olmadan kredi kartı ile alışveriş yapılan sitelerden alışveriş yapma imkânı sağlamaktadır. Sizde en yakın zamanda Astropay kart sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden Astropay kart teminin de bulunan sitelerden yardım alarak, bu güvenli sisteme geçebilirsiniz. Aracı kurumlar olan bu internet siteleri, hem sizlere Astropay kart temin etmekte hem de Astropay kartlarınızın bozulmasında destek olmaktadır. Yalnız, bu satış noktalarını seçerken de dikkatli olmalısınız. Aksi durumda dolandırılabilirsiniz.

Astropay Kart Ayrıcalığı

Sağladığı hizmetler sayesinde kullanımı artan Astropay kart birçok fırsatı da kullanıcılarına sunuyor. Kredi kartlarıyla kıyaslandığında yüksek güvenliği sayesinde öne geçiyor. Astropay kart satın alırken herhangi bir bilgi vermenize gerek yok. Bu sayede de kullanım esnasında kimlik bilgilerinize ulaşılması mümkün olmaktan uzaklaşmış oluyor.

16 haneli bir dijital şifre sistemi ile dolandırıcılık olaylarını engelliyor.  Astropay karta sahip olmakta oldukça kolay. İnternet üzerinden güvenli bir firma aracılığı ile temin edilebilmektedir. Astropay kart alırken firmanın kurumsal yapısını incelemenizde faydalı olacaktır. Bu aracı kurum size istediğiniz miktar bakiyeyle birlikte belli bir hizmet bedeli karşılığında Astropay kartın yasal üreticisi olan İngiliz firmadan temin ederek sizlere ulaştırıyor. Bundan sonra Astropay kartınızı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Dünyada Astropay kart ödeme şeklinin geçerli olduğu herhangi bir noktadan, istediğiniz miktarda ürün veya hizmet sahibi olabilirsiniz. Bunları yaparken de yaşayacağınız güven duygusunun yerini hiçbir şey alamayacaktır. Astropay kart hayatınızda önemli bir problemi çözmek için yola çıkan bir sistemin parçasıdır.

Astropay Bozdurma Neden Avantajlıdır?

Güvenli alışverişin tek adresi Astropay karttır. İlk olarak İngiltere de çıkan bu kart dünya tarafından kısa sürede kullanılmaya başlanmıştır. Kredi kartlarının da yerine geçen Astropay kartları aracı firmalar tarafından temin etmek mümkündür.

Astropay sisteminin kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj Astropay kart bozdurmadır. Ayrıca bozdurma işleminin Euro kuruna göre belirlenmesi de herhangi bir olumsuz durumun gerçekleşmesini önlemektedir. Bu kartlar bakiyenin geri dönüş sağlaması yönünden de avantaj sağlamaktadır. Paranızı Türk lirasına çevirerek paranızın ziyan olmasını engellemektedir. Gerek kart satın almada gerekse Astropay kart bozdurma işlemlerinde güvenlik çok önemlidir. Bu güvenliği Astropay kart size sağlamaktadır. Dünyadaki bilinen en güvenli online satın alma aracıdır. Birçok sanal kartın olduğu günümüzde, en fazla rağbet gören ve güvenli sayılan sanal kart olan Astropay kart, sizlere birçok da fırsat sağlar. Dünya üzerinde alışveriş yaptığınız herhangi bir siteden, kredi kartı bilginizi vermeden yapacağınız harcamalarda, gönül rahatlığı ile Astropay kart kullanabilirsiniz. Astropay kart her zaman ihtiyacınızın olacağı bir ön ödemeli sanal karttır.

Astropay Kart Dünyası

Artan dolandırıcılık olayları üzerine daha güvenli alışveriş nasıl yapılır sorusuna çözüm olarak ortaya çıkmış bir karttır Astropay kart. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde kimlik bilgileri verilmese dahi artan teknolojik ilerleme sonucu dolandırıcılıkta artmış kişinin bütün bilgilerinin ele geçirilmesi mümkün hale gelmiştir.

Güvenlik sorunlarının yaşandığı böyle bir piyasada insanların gönül rahatlığıyla alışverişe devam etmesini beklemekte haksızlık olur. Ama Astropay kart sayesinde insanlar dolandırılma riski olmadan hareket edebilirler.

Alışveriş sırasında herhangi bir bilgi aktarımı yapmadan sadece 16 haneli Astropay kart şifresi kullanarak online alışverişte bulunabilirler. Bu 16 haneli Astropay kart şifresi tamamen dijital açıdan güvenli olup tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. Başka kişilere şifre verilmediği sürece başka bir yoldan sizin Astropay kart şifrenizi ele geçirmeleri ise mümkün değildir. Astropay kart bu nedenlerden de oldukça güvenli bir ön ödemeli sistemdir. Astropay kart sahibi olduğunuzda tüm bu güvenlik tedbirlerine de geçiş yapmış olursunuz. Astropay kart ile yapacağınız tüm alışveriş ve harcamalarınız çok daha güvenli bir hale gelecektir.

Astropay En Ucuz Kart

Astropay kartla artık alışverişler daha zevkli hale gelmektedir. Astropay kart sağladığı güvenlik açısından birçok ülkede yaygın hale gelmeye başlamıştır.

Astropay kart temini ne kadar ucuz olur ise sizin için de o kadar büyük fayda sağlamaktadır. En çok kullanılan platform olarak kabul edilen facebook üzerinden dilediğiniz işlemin ödemesini Astropay kart ile yapabilirsiniz.

Facebook ile Astropay kart kullanımı daha aktif hale gelmiştir böylece dünya çapında daha çok tanınmıştır. Rahat ve güvenli alışverişin vazgeçilmezi olan bu kartlar komisyonu en düşük şekilde tutarak yurt dışı ödemeleri yapmanızı sağlamaktadır. Astropay kart alırken dolandırılmamanız için kişisel bilgilerinizi vermemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede maddi kayıplara uğramamış olursunuz. Bu da zaten Astropay kart tarafından en fazla üzerinde durulan konudur. Astropay kart güvenlik kodunu kullanarak, birçok avantajdan yararlanmak mümkündür. Astropay kart bunları sağlarken, her zaman güvenlik boyutunu düşünerek yapar. Zaten aksi olmuş olsaydı, Astropay kart dünyada bu kadar tanınan bir kart haline gelemezdi. Astropay kart bu yüzden en fazla talep gören sanal karttır.

Astropay Kart Hakkında

Astropay kart, dünyada yeni yeni yayılmaya başlayan bir ödeme sistemidir. Verdiği güvenlik ve pratiklikten dolayı hızla yayılmaktadır. Birçok web sitesi bu sistemi kullanmaya başlamıştır. Facebook bu sitelerin başında gelenlerdendir. Facebook’ ta kullandığınız uygulamalar için gerekli olan bedeli Astropay kart ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca birçok büyük alışveriş dünyası da Astropay kart kullanılmaya başlamıştır. Örnek olarak Amazon alışveriş dünyasını verebilir. Amazon alışveriş dünyasında alacağınız ürünleri kargo ile ülkemize getirtebilir ve hiç kımıldamadan kapınızdan alabilirsiniz. Astropay kart daha birçok yerde hızlı bir şekilde yayılma göstermeye devam etmektedir.

Astropay kart ile ödemeyi ileride tüm sanal satış sitelerinde görebileceğinizi düşünüyoruz. Ön ödemeli bir sistem olması insanları limit aşma korkusundan kurtarmaktadır. Yüklediğiniz meblağ kadar harcamanıza olanak sağlayan Astropay karta bu nedenle ön ödemeli kart denmektedir. Astropay kart bu sistemi kullanarak birçok sorunun da önüne geçmektedir. Astropay kart kullanarak siz de sadece yüklediğiniz kadar harcayabilirsiniz. Kredi kartında olmayan bu özellik Astropay kart ile ayağınıza geliyor.

Astropay Kart ile Yeni Bir Dönem

Sadece kadınlar için zorunlu bir ihtiyaç olarak düşünülse de alışveriş bütün insanların ortak eylemidir aslında. Bazen hayati şeyler bazen lüks mallar herkes bir şekilde bir şeyler almak zorundadır. Bu zorunluluğu yerine getirmek için bazen vakit olmayabilir ve ya almak istediğiniz yere güvenemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda online alışveriş de Astropay kart bir kurtarıcı gibi gözüküyor.

Astropay kart ile hem güvenli hem hızlı bir şekilde istediğiniz her türlü hizmeti alarak ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkün. Astropay kart dünyanın birçok noktasında uzun zamandır kullanılan kredi kartının gördüğü görevleri gören bir karttır. Kredi kartından farkı ise Astropay kartın daha güvenli oluşudur. Astropay kartı kullanırken herhangi bir alışverişte kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yoktur.  Yani, herhangi bir bilgi vermeden de alışveriş yapma olanağınız olmaktadır. Astropay kart ile sunulan bu fırsattan yararlanmak için bir Astropay kart sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için de Astropay kart satan internet sitelerinden destek alabilirsiniz. Pratik bir kullanımı olan Astropay kart sizlere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Astropay Kart Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Astropay kart günlük internet kullanıcılarının alışveriş yapmada, çevrim içi oyunlar ve bunların dışında çeşitli etkinliklere katılmalarını sağlamak için üretilen gelişmiş bir güvenlik sistemi ile donatılmış dijital bir karttır. Astropay kart ilk defa İngiltere de kullanılmaya başlanmıştır, ilerleyen zamanlarda internet alışverişlerinde güvenliği açısından en çok tercih edilen sistem olmuştur. İnsanların talep ve isteklerine göre tercih ettikleri göz önünde bulundurularak Astropay kartı neden bu kadar çok yaygınlaştığı anlaşılmaktadır.

Birçok ülkede satışı yapılan Astropay kart kendi bünyesinde bir Pazar oluşturmuştur. Kullanım alanı içerisinde henüz Türkiye’ye test etme fırsatı bulamayan Astropay kart kullananların isteklerin doğrultusunda yaygın olarak kullanılmaya başlayan uluslar arası bir kart olarak yaygınlaşmıştır. Astropay kartın geçerli olduğu, dünyanın herhangi bir noktasındaki internet sitesinden alışveriş yapmanız böylece mümkün olmaktadır. Astropay kart sayesinde bir sitenin ne kadar güvenli olup olmadığını bilmediğiniz için endişelenmenize gerek yoktur. Astropay kart bu tür sıkıntılar düşünülerek üretildiği için çözüm üretici durumundadır. Bu nedenle Astropay kart varsa endişe etmenize de gerek yoktur.

Astropay Kart Genel Özellikler Nelerdir?

İnsanların tarafından kullanılan Astropay kartın özellikleri elbette merak konusudur. Bu kart nasıl kısa zamanda bu kadar kullanıcıya ulaştığı merak ediliyor. Astropay kart insanların güvenli alışveriş ve para yatırım işlemlerini kolaylaştırmak için üretilen bir karttır. Bu neden den dolayı güvenlik ilk özellik olarak alınmıştır. Astropay kart ta size ait 16 haneden oluşan bir pin kodu verilmiştir. Kart ile yapılan işlemlerde sanal dünyadaki korsanlara karşı büyük tedbirler ve duvarlar alınmıştır.

Astropay kart ta kişisel bilgilerin istenmemesi önemli bir özelliktir. Diğer banka kartlarında şahsi bilgileriniz istenmektedir bu durumda sanal korsanlar kartınızın bilgisine çok kolay ulaşabilmektedir. Oysa ki Astropay kart farkı kişinin şahsi bilgilerini istememektedir, amaç sadece alışverişin zevkini çıkarabilmek ve ödemlerin de kolaylık ile yapılmasını sağlamaktır. Hem internet sitesi sahibi hem de ürün veya hizmet almak isteyen kişinin işine fazlasıyla yarayan Astropay kart sistemi, son derece işlevseldir. İnternetten alışveriş yapmaya çekinenlerin de alışveriş yapmasına olanak sağlayan Astropay kart, işlem hacmini de büyük ölçüde arttırmaktadır.

Astropay Kart Kullanım Alanları

Astropay kart yeni bir kart sistemidir. Dijital olan bu kartlar üzerinde 16 haneli numara bulunmaktadır. Aynı kredi kartı gibi üzerinde numaralar bulunmaktadır, ama kredi kartı gibi elinizle kullanılmaz. intenetten yapılan alışveriş, para yatırma, oyun siteleri, eğlence siteleri yani binlerce sitede Astropay kart kullanımı mevcuttur. Peki, bu karta nasıl sahip olunur? Telefon ile müşteri temsilcileri tarafından yâda internet üzerinden Astropay kart satışı yapan firmalardan alabilirsiniz. Sadece kart ücretini banka hesap numaralarına havale ederek bu karta sahip olursunuz.

Dünya genelinde yaygın olarak Astropay kart kullanımı binlerce alışveriş sitesinde kullanılır. Milyonlarca insan bu kart ile kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan size güvenli ve kolay para ödeme olanağı sağlar. Astropay kartta para limiti seçme imkânı vardır ve tek kullanımlıktır. Kartın limiti bittimden sonra yeni bir kart alabilirsiniz. Üzerindeki kod numarası ile Astropay kart üzerinden her türlü harcamanızı gerçekleştirmeniz de mümkündür. Astropay kart yepyeni bir anlayışla, güvenlik esasına dayalı sistemi geliştirmektedir. Astropay kart kullanarak siz de güvenlik şemsiyesi altına girebilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Bir Karttır?

Astropay kart dünya genelinde kullanılan geniş ağa sahip bir kart sistemidir. İlk olarak 2004 yılında İngiltere’de ki bir şirket tarafından çıkarılmıştır. Deneme amaçlı olarak az üretilen Astropay kart bir anda talebin çok olması nedeni ile bütün dünyada kullanılan bir kart haline gelmiştir. Kart üzerinde 16 haneli bir şifresi bulunmaktadır, bu şifre ile internet ortamından güvenli ve rahat alışveriş yapma imkânı sunulmuştur.

Henüz Türkiye bu kartla tanışmamıştır, diğer dış devletlerin genelinde Astropay kart yaygın bir sistem olarak kullanımdadır. Astropay kartın para miktarını istediğiniz gibi seçmede özgürsünüz, para miktarı kadar alışveriş yaparsınız, diğer kredi kartları gibi fazla harcama yapma lüksü yoktur. Astropay kartını satan firmalardan veya internet üzerindeki sitelerden kart ücretini yatırarak sahip olabilirsiniz. Astropay kart ile ilgili aklınıza takılan ve sormak istediğiniz şeyler olursa da yine bu noktalardan destek alabilirsiniz. Ülkemizde Astropay kart yaygınlaştıkça da çok daha fazla noktadan destek alma şansınız olacaktır. Astropay kart geleceğin ön ödemeli aracı olarak gösterilmektedir.

Astropay Kart İle İlgili Bilinmeyenler

Astropay kart geniş bir kitleye hitap eden karttır. Bu kartın özelliği size güvenli ve rahat para ödeme kolaylığı sağlar. Astropay kartın üzerinde 16 haneli şifreler bulunmaktadır. Bu şifreyi sadece bu kartı satın alan kişi bilir. Kredi kartlarında istenilen kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaz, sadece Astropay kartın üzerindeki şifreyi girmek yeterlidir.

Astropay karta sahip olmak isteyen kişiler internet sitesi ve telefon ile bu kartlara sahip olabilirler. Yalnızca kart ücreti yatırılarak hemen şifrenizi alabilirsiniz. Kartta bulunan bu şifre sadece sizin tarafınızdan bilinir, başkasına söylemediğiniz takdirde sizin kartınız çalınsa bile kullanılamaz. Astropay kart ile internetten para transferi ve alışveriş yapma, birçok oyun sitelerinde de kullanılabilir. Her kullanımda sizden kredi kartı gibi kişisel bileğilerinize ihtiyaç duymadan rahatça kullanım imkânı sunar siz de bu kartın avantajından faydalanmak ister misiniz? O halde hemen bir Astropay kart satın alarak, bu güvenli dünyaya siz de dahil olun. Astropay kart her gün birçok insan tarafından kullanılmaya başlıyor.

Astropay Kart Nerelerden Alınır?

Astropay kart kişisel bileğilerinize ihtiyaç duyulmadan kolay alışveriş yapma imkânı sunan bir karttır. Kullanımı aynı kredi kartı gibidir, sadece Astropay kartı kredi kartından ayıran farkı sanal bir kart olmasıdır. Üzerinde bulunan 16 haneli şifresini kartı alan kişi bilir, çünkü o numara sadece size özeldir ve sizden hariç bir başkası bilemez.

Astropay karta nasıl sahip olacağınız konusunda müşteri temsilcileri size bilgi vermektedir. Bunun için internet üzerinden ve Astropay kart satışı yapan firmalar ile iletişime geçilmelidir. Siteden Astropay kartın ücretini havale ile yatırarak hemen bu karta sahip olabilirsiniz. Bu karta bulunan şifre yalnızca sizin tarafınızdan bilinir ve siz alışveriş yaptığınız sitenin para ödeme yerini seçtiğinizde bu kart ile güvenli ve rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. İnternette ödeme yapacağınız zaman tedirgin olarak yapmaktansa, ön ödemeli bir sanal kart olan Astropay kart kullanarak ödeme yapmanız faydanıza olacaktır. Astropay kart kullanımı her geçen gün yaygınlaşırken, sağladığı imkanlar da artmaktadır. Astropay kart güvenli online alışveriş için üretildi.

Astropay Kart Nasıl Bir Karttır?

Astropay kart İngiltere’de kullanılmaya başlamış sanal bir karttır. Her gün kullandığınız kredi kartı gibi numaraları olsa bile bu kart elle tutulamaz. Sadece internet üzerinde yapılan alışverişlerde size para ödeme imkânı sağlar. Bu kartta 16 haneden oluşan numaralar bulunmaktadır. Kişi Astropay kartı aldığı zaman üzerinde bulunan numaradır ve kullanan kişi den başkası bu numaraya ulaşamaz. Yani diğer kredi kartı işlemlerinde kişisel bilgi alımına ihtiyaç duyulmaz.

Astropay kart günümüzde en yaygın olan e-ticaret ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde ve para yatırma işlemlerinde kullanılır. İnternette bulunan binlerce siteden alışveriş yaptık dan sonra Astropay kart ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Günümüzde en yaygın olarak Astropay kart kullanılmaktadır, çünkü güvenli ve huzurlu bir alışveriş için bu kartı tercih edin. Çeşitli araştırmalara bakıldığında ve tüketicileri ilgilendiren çeşitli ödüllerde Astropay karta denk gelebilirsiniz. Çünkü Astropay kart herkesin yararına olan bir sistemin parçasıdır. Astropay kart kullanımında zarar gören tek taraf dolandırıcılar olmaktadır. Görüldüğü gibi Astropay kart oldukça faydalıdır.

Astropay Kart Özellikleri

Astropay kart sanal bir karttır ve en yaygın ödeme sistemi olarak kullanılmaktadır. Bu karta almak isteyenler için internette satış yapan firmalar bulunmaktadır, bu firmalardan temin edilebilir. Astropay kart ücretini yatırdıktan sonra yani para limitinizi seçtikten sonra size verilen 16 haneli dijital şifre numarası ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Astropay kart dünya çapında pek çok ülkeden yaygın ödeme sistemi olarak kullanılmaktadır, kartın üzerinde bulunan şifre sadece Astropay kart sahibine aittir ve ondan başka bir şahsın bilme imkânı yoktur. Günümüzde insanların çoğu internetten alışveriş yapmaktadır. Binlerce sitede Astropay kart kullanılmaktadır, eğlence sitesi, oyun sitesi, para yatırma, alışveriş yapma da rahatlıkla ve güven içinde kullanabilirler. Bu kartlar genellikle tek kullanımlık kartlardır, içinde bulunan limit bittikten sonra yeni bir kart ve şifre alabilirsiniz. Bu kadar kolay bir kullanımı olan Astropay kart, sizlere sağladı yararlarla da üstün bir hizmetin parçası durumuna gelmektedir. Astropay kart ile kafanız ve cüzdanınız rahat bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Satın Alınır?

Dünyada bir yenilik olarak İngiltere’de bir firma tarafından Astropay kart kullanıma sunulmuştur. Astropay kartın bu kadar geniş kitle tarafından tercih edileceği düşünülmüyordu. Astropay kartlar 16 haneden oluşan dijital kartlardır, kartın üzerinde bulunan numara sadece kullanan şahıs tarafından bilinir. İnternet sitelerinden giriş yaparak yâda Astropay kartı satan firmalara ulaşarak satın alabilirsiniz

Dijital numaralı olan Astropay kart kullanımı dünya genelinde en çok tercih edilen sanal bir kart türüdür. Dünya genelinde milyonlarca insan bu kartları tercih etmektedir. Çünkü hiçbir şekilde çalınma durumu söz konusu olamaz. Astropay kart kullanımı internet üzerinden binlerce alışveriş noktalarından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Oyun ve eğlence siteleri para yatırma işlemleri alışveriş sitelerinde ön ödeme sistemi olarak tercih edilir. Bu siteler dışında da kullanılabilen Astropay kart bu noktalarda oldukça yaygındır. Astropay kart tarafından sağlanan avantajların farkında olan insanlar, bu karttan mutlaka temin etmektedir. Siz de Astropay kartın bu fayda sağlayıcı özelliklerinden yararlanmak için internet sitelerinden Astropay kart tedarik edebilirsiniz.

Astropay Kart Satan Yerler

Astropay kart kredi kartından sonra en yaygın kullanım ağına sahip olan karttır. Bu kartlar birçok firma tarafından satılmaktadır ve tek kullanımlık karttır. Astropay kartı aldığınız zaman size firma tarafından 16 haneden oluşan dijital bir numara verilmektedir. Alışveriş yaptığınızda bu dijital şifreyi girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Kartın kullanımı bittikten sonra yeni bir Astropay kart daha alabilme imkânına sahipsiniz.

Astropay kartı satan firmaların sahte olup olmadığını kontrol ederek satın alın, çünkü piyasada pek çok sahte kart satan yerler bulunmaktadır. Günümüzde herkes bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden temin etmektedir. Kredi kartı kullanımı risk taşır, çünkü sanal korsanlar şahsın kimlik bilgilerine çok kolay şekilde ulaşabilir. Astropay kartta bu imkânsızdır, sadece sizin bildiğiniz dijital şifre sayesinde başkası tarafından kullanılamaz. Bu gizlilik esasına dayalı sistemde herhangi bir bilginizi vermiyor olmanız ilk güvenlik faydası olarak görülebilir. Bir dolandırıcının Astropay kartın çalışma mantığını bilmesi bile onu bu sistemde açık aramaktan alıkoyacaktır. Astropay kart sadece müşterilere ve internet sitelerinin sahiplerine yararlı olmaktadır. Dolandırıcılar için ise kabus niteliğindedir.

Astropay Kart Üzerindeki Numaralar

Astropay kartlar teknolojide son buluştur ve tek kullanımlıktır. Bu kartlara sahip olmak isteyen kişiler Astropay kart satan yetkili firmalardan ve internette bulunan sitelerden girişlerini yapma koşulu ile satın alabilirler. Size verilen dijital kartların üzerinde 16 haneden oluşan numaralar bulunmaktadır. Bu numaralar sadece Astropay kartı satın alan kişilere verilmektedir. Bu kartı alan kişiler kart limitini kendileri belirler ve ona göre seçim yaparak alırlar.

Astropay kartınız ile internette bulunan binlerce alışveriş sitelerinde, ön para ödeme sistemi olarak kullanılır. Kredi kartlarından alışveriş yapıldığından sizin kişisel kimlik bilgilerinize ihtiyaç vardır. Oysa Astropay kart ayrıcalığında ise bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan para ön ödemesini kolaylıkla yapabilme imkânı sunulmuştur. Teknolojiden siz de yararlanın ve bu kartları deneyin. Astropay kart hiç kimse için zararlı ya da sorunlu bir kart olmamaktadır. İnternet üzerinden online alışverişlerinizde sizlere büyük katkılar sağlayan Astropay kart, sadece güvenlik tedbiri amacıyla üretilmiştir. Astropay kart satın alarak, bundan sonra internet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişleriniz için oldukça önemli bir adım atabilirsiniz.

Astropay Kart Genel Bakış

Astropay kartlar tek kullanımlığa sahip olan kartlardır. İngiltere’de bir firma tarafından üretilmiş olan Astropay kartlar ilk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlanmıştır. Dijital olan bu kartlarda sizin için 16 haneli şifreler bulunmaktadır. İsterseniz kendi şifrenizi kendiniz seçebilirsiniz. Astropay kartınızı almak için yetkili firma veya internet sitelerinden giriş yaparak kart ücretini ödeyerek alabilirsiniz.

Kredi kartı yerine tercih edilen Astropay kart kullanıcılarının kimlik bilgilerine ihtiyacı olmadan bütün ödemelerinizi yapar. Limitli para miktarı olan bu kartlar insanlara seçenekler halinde sunulur. Ne kadar almak isterseniz onu seçersiniz limit bitimine yakın karta para yatırarak kullanımını uzatabilirsiniz. İnternet alışverişinde ve binlerce noktada bu kartları güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü şifre yalnızca Astropay kart kullanan şahsa aittir ve kimse kullanamaz. Dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan kart sistemidir. Şahsa özel olan Astropay kart, bir seferlik kullanıma haizdir. Astropay kart güvenlik önlemi amacıyla bu sistemi kullanmaktadır. Hiçbir şekilde kişisel bilginize ihtiyaç duymayan Astropay kart, alışverişlerinizde sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Astropay Kart ve Farkı

Astropay kart sanal bir kart olmakla beraber binlerce sitede güvenle kullanabileceğiniz yeni bir kart sistemidir. Kredi kartı gibi para ödemelerinde kullanabilirsiniz, ayrıca şahsın özel bilgilerine ihtiyaç duyulmadan sadece üzerinde bulunan 16 haneli şifreyi yazarak ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Astropay kart günümüzde dış ülkelerin hemen hepsinde en yaygın kart sistemi olarak kullanılmaktadır.

Astropay kartlar kişinin kendi istediği numaraları seçerek kartını koruyabilir. Bu nedenle en güvenli sistem olarak kullanılır. İnternet üzerinde bulunan binlerce alışveriş sitelerinde ve sanal âlemin bütün sitelerinde Astropay kart ile ödeme sistemi bulunmaktadır. Alışverişinizi veya para yatırma işleminizi gerçekleştirdikten sonra para ödeme kısmında Astropay kartın üzerinde bulunan şifreyi yazdığınızda anında ve hızlı olarak para ödeme işleminiz gerçekleşir, size de keyfini çıkarmak kalır. Görüldüğü gibi çok kolay ve fonksiyonel bir kullanım şekli olan Astropay kart, çok katkı verici bir ön ödemeli sanal karttır. Diğer muadillerinden çok daha iyi bir kart olan Astropay kart, müşterilerine sağladığı katkıyı her fırsatta arttırmaktadır.

Astropay Kartın Amacı Nedir?

Astropay kart yeni bir para ödeme şeklidir, bu kartlarda 16 haneli numaralar bulunmaktadır. Astropay kartı almak isteyenler için internet üzerinden satışı yapılmaktadır. Satış yapan firmalara telefon ederek veya sitelerden üye girişi yaparak kart temin edilebilir. Aldığınız kartın üzerindeki numaraları siz seçebilirsiniz, böylece kartınızı daha iyi koruyabilirsiniz. Astropay kartlarda kişiye ait olan özel bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan sadece kart üzerindeki şifrenizi girerek ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Astropay kartı kullanmak bir ayrıcalıktır. İngiltere’de bir firma tarafından üretilmiştir. İnsanların en yaygın olarak artık Astropay kartı tercih etmektedir. Çünkü sizin kredi kartı bilgilerinize ihtiyaç olmadan internet ortamında bulunan binlerce siteden çok rahat bir şekilde güvenle kartınızla ödeme yapma kolaylığı sağlamıştır. Kredi kartında sınır aşımı çok yapılmaktadır, oysaki bu kartta miktar belirleme seçenekleri vardır ve bu kartlar tek kullanımlıktır. İşte Astropay kartın müşterilerine sağlamak istediği ayrıcalık da bu tür bir güvenlikten geçmektedir. Oldukça memnun durumda olan kullanıcılara sahip Astropay kart, her geçen gün bu müşteri kitlesini geliştirmekte ve kullanım alanlarını da yaygınlaştırmaktadır.

Astropay Kart ve Ön Ödeme Sistemi

Astropay kart 16 haneli dijital şifresi olan bir karttır. Üzerinde bulunan şifre numarası ile rahat ve kolay ödeme imkânı sunar. Astropay karta sahip olmak isteyenler internette bulunan üyelik sitelerinden giriş yaparak yâda müşteri temsilcilerini arayarak karta ulaşabilir. Kart ücretini banka yoluyla göndererek hemen şifrelerini öğrenebilirler.

Astropay kart günümüzün en yaygı n sistemi olan e-ticaret konusunda en güvenilir sistem olmuştur. Bütün para ödeme işlemlerinizde Astropay kartın üzerinde bulunan şifreyi yazmanız yeterli, hemen para transferiniz gerçekleşmiş olur. Bu nedenden dolayı internet üzerinden alışveriş yapan kişilerin genelde hepsi bu kartla ödemeyi seçmektedir. Kredi kartı ödemelerinde kişinin bilgileri istendiği için sanal korsanlar tarafından bilgileri ele geçirmek çok kolaydır. Ama Astropay kartın kendine ait şifresi olduğu için kimse ele geçiremez ve kullanamaz. Astropay kart, dünya genelinde sahip olduğu itibarı da bu nedenle kazanmıştır. Özellikle İngiltere ve ABD gibi ülkelerde ve Avrupa’da kullanılan Astropay kart, buralarda kendisini fazlasıyla kabul ettirmiştir.

Astropay Kart Nasıl Ortaya Çıktı?

Astropay kart İngiltere kökenli dijital bir karttır. Bu kart 16 haneli numaradan oluşan bir kart sistemi olup hiçbir şekilde kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymadan kolayca sahip olabilirsiniz. Dış ülkelerin genelinde Astropay kart kullanımı yaygındır. Aynı kredi kartı gibi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Astropay karta internet sitesindeki adresinden veya telefon ederek kart ücretini havale ettikten sonra şifrenizi öğrenebilir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Astropay kartı kullanmak bir ayrıcalıktır. İnternette bulunan binlerce alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde ve diğer bütün sitelerde bu kartın kullanımı mevcuttur. Kredi kartında yaşanan sıkıntılar bu kartta yaşanmaz. Çünkü kredi kartında şahsın kimlik bilgileri istenir bu durumda sanal korsanlar sizin kart bilgilerinizi kolaylıkla ele geçirir. Oysaki Astropay kart ile böyle bir sorun yaşamazsınız. Kart üzerinde bulunan şifre bilgisi sadece size özeldir. Güvenlik şifresini başka bir şahıs bilmediği takdirde sizin kartınızı kullanamaz. Astropay kart kullandığınızda tüm güvenlik tedbirleri alınmış olur ve dünyada geçerli her noktada Astropay kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Astropay Kart ve Sanal Kart

Astropay kart İngiltere tarafından ticareti yapılan internet üzerinden yapılan alışverişlerde para ödeme kolaylığı sağlayan karttır. dünya üzerindeki standart alışveriş anlayışını değiştiren online alışveriş ve ticaret dünyasında fark yaratan karttır. Astropay kart sanal alemde binlerce insana alışveriş yaparken kolay para ödeme imkânı sunmaktadır. Bazı sitelerde kredi kartı kullanılmamaktadır. Bunun yerine artık Astropay kart devreye girmiştir ve kolay alışveriş imkânı sunmaktadır.

Dünyanın her yerinde online kullanıcısı her gün artmaktadır. Astropay kart sistemine önceden yatırmış olduğunuz paranız kendinize ait 16 haneden oluşan şifreniz ile kartınızda bulunmaktadır. Ne zaman Astropay kartı kullanmak isterseniz paranız kullanıma hemen açılır ve size keyifli, güvenli, huzurlu bir şekilde alışveriş yapma imkânı sunar. Bu yüzden Astropay kart kullanmanız sizin için oldukça gereklidir. Astropay kart sahibi olarak tüm bu avantajlardan yararlanmak için Astropay kart satışı yapan internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz.  Bu sitelerden Astropay kart almadan önce de mutlaka gerekli araştırmayı yapmanız gerekmektedir. Güvenli olmayan yerlerden Astropay kart aldığınızda çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz.

Astropay Kart ve Avantajları

Astropay kartlar dünya sisteminde kullanılan bir kart haline gelmiştir. Kredi kartı kullanımında yapılan sorgulamalar Astropay kartta istenmez.16 haneli dijital bir şifreye sahiptirler, bu nedenle alışveriş yaptığınız sitelerde pin kodu yerine kart şifrenizi yazarak ön ödeme yapabilirsiniz. Astropay kartlar tek kullanımlık karttır, kart içinde bulunan limit miktarı bitmek üzere olduğunda karta para yatırarak 1 yıl boyunca istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Astropay kart dış ülkelerde ilk olarak tercih edilen en yaygın karttır. Dünyada insanlar internet üzerinden alışveriş yapmaktadır. Para ödemelerde kredi kartı sisteminde kişisel bilgiler istenmektedir, Astropay kart ile ise bu bilgilere ihtiyaç duyulmadan güvenli ve rahat alışveriş imkânları sunulmuştur. Binlerce sitede bu kartın kullanımı çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Astropay kart sahibi olduğunuzda birçok sitede çeşitli promosyonlardan yararlanma fırsatına da kavuşmuş olursunuz. Astropay kart tam güvenlikli altyapısı ile müşterilerine maksimum faydayı sağlamaktadır. Astropay kart üzerinden yapılan alışverişlerde ödemeler baştan yüklenir ve harcanması gereken bedel kadardır.  Astropay kart gibi bir sanal kart sahibi olmak sizi birçok sorundan kurtaracaktır.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kart sanal bir kart olup İngiltere’deki bulunan bir firma tarafından piyasaya sürülmüştür. tek kullanımlık olan bu kartlar bir yıl boyunca kullanılabilir. 16 haneli dijital pin kodu şifresine sahiptir. Astropay karta sahip olmak için ücretini yatırdıktan sonra alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternette yapılan bütün alışverişlerinizde güven içinde Astropay kartlarını kullanabilirsiniz. Bu kartları satan firmalar tarafından temin edebilirsiniz. Astropay kart ayrıcalığından sizde yararlanmak istemez misiniz?

Astropay kart size güvenli ödeme olanakları sunmaktadır. Günümüzde en yaygın olarak internet üzerinden yapılan alışverişlerde kolay şekilde para ödeme imkânı sunmaktadır. Bütün kartla olan işlemlerinizi Astropay kart ile yapabilirsiniz. Para yatırma ve birçok sitelerde bu kart ile farkı yaşamak sizin elinizdedir. Astropay kart ile makul komisyon oranları ile işlem yapmaya dikkate diniz. Fahiş fiyatlı Astropay kart komisyoncularından uzak durmanız, isabetli bir karar olacaktır. Astropay kart almak için kullandığınız ve memnun kaldığınız internet sitesinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Astropay kart görüldüğü gibi son derece yararlı bir sistemdir.

Astropay Kart Ne Amaçla Oluşturuldu

Astropay kartlar 2004 yılında İngiltere’de bir firma tarafından üretilerek piyasaya sunulmuştur.bu karta sahip olmak için yetkili firmalara başvuru yaparak sahi olabilirsiniz.Astropay kartlar tek kullanımlık ve sanal bir karttır..bu kartı satın aldığınızda size özel verilen dijital bir şifreye sahip olursunuz.bu şifre sayesinde size ait olan Astropay kartı başka bir kişi kullanamaz.kartlar 16 haneli pin kodu içerir ve sadece kartı satın alan kişi bilir isterseniz kartın şifresini isteğinize göre oluşturabilirsiniz.

Astropay kart genel bir insan kitlesine hitap etmektedir. Dünya çapında pek çok ülke Astropay kart kullanmaktadır. En yaygın ödeme sistemi olarak bu kartlar kullanılmaktadır. İnternette binlerce noktada alışveriş yaparken ve diğer sitelerde, para ödemelerinde en yaygın kart sistemidir. Bu nedenle en çok kullanımı olan karttır. Diğer ön ödemeli sanal kartlardan çok daha fazla kullanıcısı olan Astropay kart, çok pratik ve yararlı bir karttır. Astropay kart kullanarak internet üzerinden online alışverişlerinizde sorunsuz bir şekilde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Astropay kart geleceğin en önemli ödeme araçlarındandır.

Astropay Kart Kolaylıkları

Astropay kartlar en yaygın para işlemi sistemi olarak kullanılmaktadır. İlk olarak İngiltere’de bir firma aracılığı ile insanların kullanımına sunulmuştur. Bu kartlar genellikle tek kullanımlık olup içinde bulunan para miktarı bitene kadar bir sene boyunca kullanılmaktadır. Astropay kartları satan firmalardan ve internette bulunan sitelerden tedarik ederek kart ücretini yatırarak sahip olurlar.

İnternetteki binlerce siteden kolaylıkla alışveriş yapma keyfini Astropay kart ile çıkarın. Kredi kartı işlemlerinizde genellikle kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulur, oysa ki Astropay kart ile kişinin bilgilerine ihtiyaç duyulmadan rahat kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Günümüzde herkes internet üzerinden alışveriş yapmaktadır ve bundan dolayı Astropay kart size rahat para ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Şu anda en yaygın sistem olarak bu kartlar tercih edilmektedir. Astropay kart gün geçtikçe yaygınlığını hem tüm dünyada hem de Türkiye’de arttırmaya devam etmektedir. Dolayısıyla kullanım alanı ve satış noktası da artacak olan Astropay kart, faydalarını daha da yükseltecektir. Astropay kartı seçen bu kadar insanın mutlaka nedenleri vardır.

Astropay Kart Neden Önemlidir?

Astropay kartlar tek kullanımlığa sahip olan kartlardır. İngiltere’de bir firma tarafından üretilmiş olan Astropay kartlar ilk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlanmıştır. Dijital olan bu kartlarda sizin için 16 haneli şifreler bulunmaktadır. İsterseniz kendi şifrenizi kendiniz seçebilirsiniz. Astropay kartınızı almak için yetkili firma veya internet sitelerinden giriş yaparak kart ücretini ödeyerek alabilirler.

Kredi kartı yerine tercih edilen Astropay kart kullanıcılarının kimlik bilgilerine ihtiyacı olmadan bütün ödemelerinizi yapar. Limitli para miktarı olan bu kartlar insanlara seçenekler halinde sunulur. Ne kadar almak isterseniz onu seçersiniz limit bitimine yakın karta para yatırarak kullanımını uzatabilirsiniz. İnternet alışverişinde ve binlerce noktada bu kartları güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü şifre yalnızca Astropay kart kullanan şahsa aittir ve kimse kullanamaz. Dünya genelinde en yaygın olarak kullanılan kart sistemidir. Astropay kart satın alarak aslında internette oldukça önemli kapıların açılmasını da sağlamaktadır. Astropay kart kullanımı hem alışveriş yapanlar için önemlidir hem de sorumluluk almak istemeyen site sahipleri tarafından olumlu karşılanmaktadır. Çünkü kredi kartı kullanımında birçok sorun yaşanabilmektedir.

Astropay Kart Konforu

Astropay kartlar teknolojide son buluştur ve tek kullanımlıktır. bu kartlara sahip olmak isteyen kişiler Astropay kart satan yetkili firmalardan ve internette bulunan sitelerden girişlerini yapma koşulu ile satın alabilirler. Size verilen dijital kartların üzerinde 16 haneden oluşan numaralar bulunmaktadır. bu numaralar sadece Astropay kartı satın alan kişilere verilmektedir. Bu kartı alan kişiler kart limitini kendileri belirler ve ona göre seçim yaparak alırlar.

Astropay kartınız ile internette bulunan binlerce alışveriş sitelerinde, ön para ödeme sistemi olarak kullanılır. Kredi kartlarından alışveriş yapıldığından sizden kişisel kimlik bilgilerinize ihtiyaç vardır. oysa Astropay kart ayrıcalığında ise bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan para ön ödemesini kolaylıkla yapabilme imkanı sunulmuştur. Teknolojiden siz de yararlanın ve bu kartları deneyin. Astropay kart tarafından sağlanan her türlü avantajın farkında olan kullanıcıları bu karttan vazgeçmemektedir. Astropay kart, dünya geneline yayılmış ve özellikle gelişmiş olan ülkelerde ilgiyle karşılanan bir sistem olmuştur. Bu ön ödemeli sistem, İngiltere’den yayıldığı tüm dünyada kullanıcıları için büyük imkanlar sunmuştur.

Astropay Kart İle Kredi Kartı Farkı

Astropay kart kredi kartından sonra en yaygın kullanım ağına sahip olan karttır. Bu kartlar birçok firma tarafından satılmaktadır ve tek kullanımlık karttır. Astropay kartı aldığınız zaman size firma tarafından 16 haneden oluşan dijital bir numara verilmektedir. Alışveriş yaptığınızda bu dijital şifreyi girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Kartın kullanımı bittikten sonra yeni bir Astropay kart daha alabilme imkânına sahipsiniz.

Astropay kartı satan firmaların sahte olup olmadığını kontrol ederek satın alın, çünkü piyasada pek çok sahte kart satan yerler bulunmaktadır. Günümüzde herkes bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden temin etmektedir. Kredi kartı kullanımı risk taşır, çünkü sanal korsanlar şahsın kimlik bilgilerine çok kolay şekilde ulaşabilir. Astropay kartta bu imkânsızdır, sadece sizin bildiğiniz dijital şifre sayesinde başkası tarafından kullanılamaz. Bu şifre sayesinde tüm güvenlik tedbirleri alınmış olur. Bu şifre kullanılan Astropay kartta herhangi bir şifre girmeye ve kredi kartı bilgisi verme gerek kalmaz. Astropay kart sayesinde internet üzerinden gerçekleşen alım satım işleri de artık daha güvenli hale gelmiştir.

Astropay Kart Yaygın mıdır?

Dünyada bir yenilik olarak İngiltere’de bir firma tarafından Astropay kart kullanıma sunulmuştur. Astropay kartın bu kadar geniş kitle tarafından tercih edileceği düşünülmüyordu. Astropay kartlar 16 haneden oluşan dijital kartlardır, kartın üzerinde bulunan numara sadece kullanan şahıs tarafından bilinir. İnternet sitelerinden giriş yaparak yâda Astropay kartı satan firmalara ulaşarak satın alabilirsiniz

Dijital numaralı olan Astropay kart kullanımı dünya genelinde en çok tercih edilen sanal bir kart türüdür. Dünya genelinde milyonlarca insan bu kartları tercih etmektedir. Çünkü hiçbir şekilde çalınma durumu söz konusu olamaz. Astropay kart kullanımı internet üzerinden binlerce alışveriş noktalarından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Oyun ve eğlence siteleri para yatırma işlemleri alışveriş sitelerinde ön ödeme sistemi olarak tercih edilir. Astropay dünya genelinde ise yaygın olarak kullanılır. Ülkemizde de gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştı. Astropay kart kullanıcıları da her geçen gün artmakta ve Astropay kartın geçerli olduğu ödeme sistemleri de sayısını çoğaltmaktadır. Astropay kart gibi ön ödemeli sanal bir kartın bu kadar fazla yararı olması, kullanıcı sayısının artmasındaki en önemli etkendir.

http://www.bozoastropay.com

 

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir