Astropay Kart Nedir

AstroPay Kart Nedir? Avantajlı mıdır ?

İnternet üzerinden alışveriş yapma daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanması ile birlikte bu alanda da pek çok mağduriyet yaşanmaya başlamıştır. Vatandaşların güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi ve herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına bu alanda yeni sistemler kurulmaya başlamıştır. AstroPay kart da bu sistemlerden biridir. Yabancı ülkelerde uzun süredir var olan ve Türkiye’de de yeni yeni kullanılmaya başlanan AstroPay kart farklı bir ödeme sistemine sahiptir.  Üstelik AstroPay kart ile yapacağınız alışverişlerinizde ödeme ile ilgili herhangi kimlik bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan sanal kart ile alışverişlerinizi tamamlama imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle güvenlik önlemi almak isteyen kişiler AstroPay kart ile bu soruna çözüm bulabilir. .

AstroPay kart kullanılarak ödeme yapmak istediğinizde alışveriş yapacağınız olan internet sitesinin bu kart ile ödeme alması yeterli olacaktır. Böylece normal bir kredi kartından farksız olan ve kolay bir kullanıma sahip olan AstroPay kart ile hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde ödeme işlemlerinizi yapabilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekstra maliyetlerin olmadığı AstroPay kart hem basit hem de güvenlidir.  AstroPay kart kullanmak için ilk olarak AstroPay kart almanız gerekir. Resmi sitesi üzerinden de alabileceğiniz kart farklı siteler üzerinden de satılmaktadır. AstroPay kart alma konusunda istediğiniz yeri tercih edebilirsiniz.

Aldığınız kart üzerinde belirli miktarlarda para bulunmaktadır. 25 Dolar, 0 Dolar gibi farklı bakiyelerdeki AstroPay kartlarını aldıktan sonra içindeki bakiye bitene kadar kartı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kart için alışveriş yaptığınızda detaylı bilgiler mailinize gelecek ve maildeki bilgiler sayesinde kartı kullanmaya başlayabileceksiniz.

AstroPay kart ile ödeme yapmak için ilk olarak alışveriş sepetinizdeki ödeme adımlarını takip etmeniz ve ödeme yöntemi olarak AstroPay kartı seçmeniz gerekir. Ardından sizden AstroPay kartınız ile ilgili detaylı bilgiler istenecektir. Bu adımda kredi kartı ile ödeme yaptığınız gibi bilgilerinizi getirmeniz yeterlidir. Normal bir kredi kartı kullanır gibi 16 rakamı, güvenlik kodunu, son kullanma tarihi gibi bilgileri girmeniz ödemeyi tamamlamak için yeterli olacaktır. Ardından kartınız için yapılacak inceleme sonrasında ödeme onaylanacak ve siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır.

AstroPay kart belirtildiği herhangi bir şekilde kimlik bilgilerinizi ihtiyaç duymadan ödemelerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Böylece kullan at mantığı ile çalışan ve içindeki bakiye bittikten sonra herhangi bir ilişiğinizin kalmayacağı AstroPay kart sizin için avantaj sağlayacaktır. Özellikle sürekli internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız ve güvenliği sağlamak için uygun bir seçenek arıyorsanız AstroPay kartı da kesinlikle denemelisiniz.

Kullanıma sunulduğu günden itibaren yoğun ilgi gören ve ödeme yöntemleri arasında sık sık tercih edilen AstroPay kart, şu anda Türkiye’ye hizmet veren pek çok online alışveriş sitesine de entegre edilmiş durumdadır. Bu bakımdan kartı kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamanız da söz konusu değildir.

51star1star1star1star1star