06 Şub 2017

Paykasa Satan Yerler Güvenilir mi?

0 Yorum

Paykasa nereden alınır? Şeklinde bir araştırma içerisine girer iseniz, karşılaşacağınız ilk sonu güvenilir site bulma konusu olacaktır. Bu ön ödemeli elektronik sistemlerin satışında sorun yaşamak istemiyor iseniz, yapacağınız en sağlıklı işlem adresini ziyaret etmek ve sitemiz üzerinden alış verişinizi tamamlamaktır.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerde ucuz paykasa almanın avantajını yaşayacak ve ödeme aşamasında güvenli şekilde alış veriş yapmanın farkına varacaksınız. Sitemiz ve dolayısı ile işletmemiz, paykasa satışı konusunda Türkiye’de işlem yapmasına yetki verilen resmi bir sitedir. Hizmet yelpazemiz sadece kart satışı ile sınırlanmayıp, satış sonrası işlemleri de kapsamaktadır. Kart bakiyelerinin sorgulanması, bozdurma işlemlerinin yapılması, her hangi bir soruna karşı çözüm üretilmesi gibi tüm konular, sitemiz aracılığı ile sizlere sunulan hizmetlerdir.

Paykasa Kart Fiyatları

Günümüz teknolojisinin getirisi olan ve her geçen gün daha fazla kesim tarafından tercih edilen paykasa kart ihtiyaç sahiplerine euro üzerinden satılmaktadır. Uluslar arası alanda geçerli olan kart satımında, standart paketler bulunmaktadır. 10 euro ile 250 euro aralığında değişen bu paketleri tercih eden herkes, paykasa satın al işlemini gerçekleştirebilir.

Paykasa fiyatlarının belirlenmesinde güncel döviz kurları esas alınmakta olup, döviz kurları üzerinden yaptığımız çevrim işlemleri, ekonomik kart almanıza neden olmaktadır. En iyi fiyat garantisi mantığı bu esastan meydana gelmektedir. Piyasanın üzerindeki kurlardan kart satım işlemini gerçekleştirmemekteyiz. Fiyatların belirlenmesinde serbest piyasa esas alınmakta ve o an için geçerli olan kur üzerinden, çevrim işlemi yapılmaktadır.

Paykasa Kartı Neden Almalıyım?

İnternet üzerinden yapılan alış verişlerde, kart bilgilerinin çalınmasından ve bilginiz haricinde alış veriş yapılmasından korkuyor iseniz, paykasa alişlemini gerçekleştirmelisiniz. Güvenliğiniz kart sayesinde en üst seviyede korunacak ve hiç bir bilginiz, sanal mağazalarda ya da oyun sitelerinden paylaşılmayacaktır. Bu ilkenin haricinde, transfer ya da ödeme işleminiz anında gerçekleşecek ve sizlerden komisyon ya da benzeri başlıklar altında ek ücret talep edilmeyecektir. Kart aidatı, gecikme faizi, işlem ücreti, limit aşım ücreti gibi kelimelerin tümünden kurtulacak ve sadece yüklediğiniz miktardan sorumlu olacaksınız. Kartınızın 1 yıl olan kullanım süresi dolduğunda ise, sizlere verilen 16 haneli şifre iptal olacak ve her hangi bir kayıp durumu söz konusu olduğunda, endişe duymanıza gerek kalmayacaktır.

[yukarı]
Yazar Hakkında


Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir